Wij feliciteren al onze geslaagde examenleerlingen, FANTASTISCH!

Link
Fotoalbum

Na een geslaagd jaar was op woensdag 1 juli de feestelijke diplomauitreiking in de Hooglandse kerk.

ringen na herkansingen w400

 

 

 5 HAVO  [Mentor Dhr A. Punt]

Mohammed Azarfane, Jiali Bao, Eline Bingen, Jasper Dek, Martijn Enthoven, Nana Gyömörei, Margot Hoogenboom, Rosita de Jong, Alex de Jong, Julian Kanhai, Fine Leefmans, Joya Mollema, Bastiaan Nap, Lisa Pouvrasseau, Nikky Rademaker, Martijn Ravensbergen, Sterre Spijker, Lara Vaneman, Eva Vesseur, Michiel Visser, Thierry Wielkens

 

 

 
5 HAVO  [Mentor Mw. H. Snelders]

Floortje Aarden, Wessel Dobbe, Martijn Van Berge Henegouwen, Bob Fukkink, Meike Van Haeringen, Tim Van Houten, Annabelle Kamphuis, Lars Kimpel, Aranka Van Klink, Joran van der Meer, Sander de Mooij, Tom Van Mourik, Felicia Roeters, Max Van Velzen, Barbara Verhagen,Frederique Visser, Tom Voskuil, Daya Waisvisz, Britt Wanders, Melissa Zwart

 

 

 
5 HAVO  [Mentor Dhr. H van Donge]

Guus Baltussen, Kimberly Boetekees, Jette Buijs, Erisha Ghogli, Louka Hakvoort, Koen ten Have, Jim Hoogenboom, Sana James, Sander Karsten, Machteld Meijer, Marie Omtzigt, Elisabeth Padberg, Milan Paulides, Ruben Snijder, Gabriëlla Versluis

 

 

 
6 VWO A [Mentor Mw. R. Sterenborg]

Sara Blom, Amel Bouziane, Robin van den Brink, Aninda Couwenbergh, Maarten Dek, Oscar Dekker, Jasper Gerritsen, Menno van den Haak, Dennis Hageman, Joost Huigsloot, Arnoud Kouwenhoven, Fas Krol, Daatje Noot, Jelle Poland, Daniëlle Rasenberg, David Rots, Sophie-Anne Smith, Sjoerd van der Voort, Marion van Wee, Just Wehrmann, Martijn Weverling

 

 

 
6 VWO B [Mentor Mw. T.W.J. Wilms]

Lynn Bakker, Marije van Beek,Vera van den Berg, Esmé Bosch, Janiek Drenth, Andrea Elzo Kraemer, Max Fukkink, Mette Hamers, Wouter van Lil, Lotte Meijer, Jeffrey Montagne, Tessel de Rijk, Marijn Scheltens, Moreno Serafino, Meike Tromm, Isabel van Veen, Annemieke de Veld, Job Verdonk, Jesse Walenkamp, Lauren ter Weele, Julica Wijnruit, Tessel van Willigen

 

 

 
6 VWO C [Mentor Mw. H. Sovova]
 
Nora Ahrens, Jort van Alphen, Pim Dankloff, Willem Geveke, Kjell Hoogenboom, Ruben van Iterson, Emy Kenter, Gijs Konings,Romana Krijger, Elske van Leeuwen, Nikki Rie van der Meer, Stijn Pauli, Nienke Peters,
Anne van Puymbroeck, Dachmar Rhijnsburger, Ludo Schot, Karen Stevers, Luuk Stoffel, Claire van Tol, Jasper Visser, Joost van ’t Wel, Daryl Zandvliet, Michael van der Zwet
 

 

Bewaren

Bewaren